Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для детского творчества » Меганабір Ліпака Динозаври - пластиліну, що самостійно твердіє купить

Меганабір Ліпака Динозаври - пластиліну, що самостійно твердіє

  • Описание

Меганабір Lipaka пластиліну, що самостійно твердіє, ЛІПАКА – ДИНОЗАВРИ,  Артикул 15016-UA01 – розважить і малюків, і дорослих. За допомогою анімаційних інструкцій в додатку HEY CLAY Ви зможете зліпити 6 унікальних динозаврів: стегозавра, пахіцефалозавра, брахіозавра, птеродактиля, трицератопса, тиранозавра. Пластилін твердіє на повітрі протягом 24 годин, після чого можна гратися створеними фігурками.

  • До меганабору входить 15 баночок пластиліну різного кольору.
  • До набору може входити до 18 різних кольорів (баночка може містити пластилін двох різних кольорів).
  • З пластиліну, що входить до набору, можна створити 6 персонажів, зображених на упаковці та описаних в інструкції (додатку).
  • У кожному наборі Ви знайдете код для доступу до відповідних героїв у додатку ЛІПАКА HEY CLAY з анімаційними інструкціями.

Пластилін ЛІПАКА – це не просто набори пластиліну. Це інтерактивні розвиваючі набори з кодом доступу до додатку ЛІПАКА HEY CLAY, що в ігровій формі навчить малюків ліпити улюблених героїв. HEY CLAY – це унікальний додаток, з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, кумедною пластиліновою анімацією та інструкціями для малюків. Починаючи з простих форм та рухів, дитина з легкістю створить обраного героя, засвоїть основні прийоми та техніки ліплення. Що, своєю чергою, сприятиме розвитку креативності та спонукатиме до створення власних шедеврів!

Пластилін ЛІПАКА – це більш ніж просто ліплення! Разом з пластиліном ЛІПАКА малюки розвивають дрібну моторику, вчаться концентрувати увагу, розвивають креативність та світогляд.

Пластилін абсолютно безпечний для дітей, має приємну щільну структуру, не липне до рук, не має запаху та не залишає плям. Крім того, пластилін ЛІПАКА самостійно твердіє на повітрі протягом 24 годин, що дозволяє гратися створеними фігурками.

Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

Меганабір Ліпака Динозаври - пластиліну, що самостійно твердіє
Код.: 053179
Производитель: Lipaka
Арт.: 15016-UA01
Цена:
357 грн
397 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх