Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для детского творчества » Динозавр Брахиозавр - Пластилін Ліпака, що самостійно твердіє купить

Динозавр Брахиозавр - Пластилін Ліпака, що самостійно твердіє

  • Описание
Набір пластиліну, що самостійно твердіє, ЛІПАКА – ДИНОЗАВРИ: БРАХІОЗАВР, Артикул 30074-UA01 – розважить і малюків, і дорослих. За допомогою анімаційних інструкцій в додатку HEY CLAY Ви зможете зліпити прадавнього брахіозавра. А завдяки компактним розмірам набір зручно брати з собою. Пластилін твердіє на повітрі протягом 24 годин, після чого можна гратися створеними фігурками.

До набору входить 3 баночки пластиліну різного кольору.
До набору може входити до 5 різних кольорів (баночка може містити пластилін двох різних кольорів).
З пластиліну, що входить до набору, можна створити 1 героя, зображеного на упаковці та описаного в інструкції (додатку).
У кожному наборі Ви знайдете код для доступу до відповідних героїв у додатку ЛІПАКА HEY CLAY з анімаційними інструкціями.
Пластилін ЛІПАКА – це не просто набори пластиліну. Це інтерактивні розвиваючі набори з кодом доступу до додатку ЛІПАКА HEY CLAY, що в ігровій формі навчить малюків ліпити улюблених героїв. HEY CLAY – це унікальний додаток, з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, кумедною пластиліновою анімацією та інструкціями для малюків. Починаючи з простих форм та рухів, дитина з легкістю створить обраного героя, засвоїть основні прийоми та техніки ліплення. Що, своєю чергою, сприятиме розвитку креативності та спонукатиме до створення власних шедеврів!

Пластилін ЛІПАКА – це більш ніж просто ліплення! Разом з пластиліном ЛІПАКА малюки розвивають дрібну моторику, вчаться концентрувати увагу, розвивають креативність та світогляд.

Пластилін абсолютно безпечний для дітей, має приємну щільну структуру, не липне до рук, не має запаху та не залишає плям. Крім того, пластилін ЛІПАКА самостійно твердіє на повітрі протягом 24 годин, що дозволяє гратися створеними фігурками.

Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

Набор самозатвердевающего пластилина ЛИПАКА – ДИНОЗАВРЫ: БРАХИОЗАВР, Артикул 30074-UA01 – развлечет и детей, и взрослых. С помощью анимационных инструкций в приложении HEY CLAY Вы сможете слепить древнего брахиозавра. А благодаря компактным размерам, его удобно брать с собой. Пластилин твердеет на воздухе за 24 часа, после чего можно играться созданными фигурками.
Набор включает 3 баночи пластилина разного цвета.
В набор может входить до 5 различных цветов (баночка может содержать пластилин двух разных цветов).
Из пластилина, котрый входит в набор, можно создать 1 персонажа, изображенного на упаковке и описанного в инструкции (приложении).
В каждом наборе Вы найдете код для доступа к соответствующим героям в приложении ЛИПАКА HEY CLAY с пошаговыми анимационными инструкциями.
Пластилин ЛИПАКА – это не просто наборы пластилина. Это интерактивные развивающие наборы с кодом доступа к приложению ЛИПАКА HEY CLAY, которое в игровой форме научит малышей лепить любимых героев. HEY CLAY – это уникальное приложение, с интуитивно-понятным интерфейсом, смешной пластилиновой анимацией и пошаговыми инструкциями для детей. Начиная с простых форм и движений, ребенок с легкостью создаст выбранного персонажа, осваивая основные приемы и техники лепки. Что, в свою очередь, будет способствовать развитию креативности и побуждать к созданию собственных шедевров!
Пластилин ЛИПАКА – это больше чем просто лепка! Вместе с пластилином ЛИПАКА малыши развивают мелкую моторику, учатся концентрировать внимание, развивают креативность и кругозор.
Пластилин абсолютно безопасен для детей, имеет приятную плотную структуру, не липнет к рукам, не имеет запаха и не оставляет пятен. Кроме того, пластилин ЛИПАКА самостоятельно твердеет на воздухе за 24 часа, что позволяет играть созданными фигурками.
Рекомендовано для детей от 3 лет.
Динозавр Брахиозавр - Пластилін Ліпака, що самостійно твердіє
Код.: 053233
Производитель: Lipaka
Арт.: 30074-UA01
Цена:
87 грн
97 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх