Скелет тиранозавра, що свiтиться 4M

  • Описание
Набір для досліджень 4M "Скелет тиранозавра, що свiтиться" арт. 00-03420 - це закрита пробірка з іграшковими останками динозавра, які можуть світиться в темряві. З них необхідно зібрати макет скелета доісторичної тварини!

Розібратися що до чого юному палеонтологові необхідно самостійно. У цьому весь інтерес і сенс гри. Допомогу можна знайти в інструкції по QR-коду. Для початку відкрийте пробірку, обережно вийміть деталі. Далі потрібно підібрати кісточки правильно і з'єднати, щоб вийшов скелет динозавра. Для складання експоната домашнього музею своїми руками необхідні акуратність і терпіння. І вони будуть винагороджені! Потримайте готовий скелет під лампою кілька хвилин - макет буде світитися в темряві. А ще динозавра можна "оживити" за допомогою програми Dinocodes і побачити його в русі. Для цього встановіть безкоштовний додаток доповненої реальності Dinocodes в Google Play або App Store.

Набір для досліджень дає чимало корисного: це розвиток рук і пальців, мислення, в тому числі логічного і просторового, уяви, допитливості, інтересу до науки, і просто позитивні емоції від гри. А для батьків, зайнятий цікавою грою дитина - це радість і вільний временя.
Набір для наукових досліджень серії Sci: Bits відмінно підходить для занять за методикою STEAM. Він розрахований на самостійну або групову гру.

Для дітей від 5-ти років.
Скелет тиранозавра, що свiтиться 4M
Код.: 051207
Производитель: 4M
Арт.: 00-03420
Цена:
129 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх