Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для научных исследований » Набiр Паперовi схеми Гоночнi машини 4M купить

Набiр Паперовi схеми Гоночнi машини 4M

  • Описание
Набiр "Паперовi схеми: Гоночнi машини" арт.  00-03430 від виробника  4M - створіть дві моделі гоночних автомобілів і трасу для них! Вивчайте принципи фізики, весело граючи з картонними машинками і треком! 

Набір розвиває мислення, інтелект, допитливість, навички конструювання, винахідливості. Збірка моделей з комплекту познайомить з основами фізики і електрики. Може зацікавити вивченням наук, технологій, інженерної справи. Підходить для курсів навчання STEM.

У наборі для наукових досліджень серії Techncraft є всі необхідні деталі для занять, покрокова інструкція з малюнками і цікавими фактами про електрику. Зберіть машинки по інструкції і приступайте до безпечних досліджень електрики на реальних моделях.

Комплектація: шаблони x 4, модуль батареї x 1, модуль двигуна x 1, маточина колеса x 1, вісь заднього колеса x 1, велике колесо x 2, маленьке колесо x 2, з'єднувальний елемент x 1, затиск x 3, тонка провідна стрічка x 1, товста проводить стрічка x 1, C-образне кільце і штифти x 2, прозора стрічка x 1.

Додатково будуть потрібні: ножиці, , маленька хрестова викрутка, 2 батарейки AG13/LR44  (не входять в комплект).

Для дітей від пяти років.
Набiр Паперовi схеми Гоночнi машини 4M
Код.: 052596
Производитель: 4M
Арт.: 00-03430
Цена:
693 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх