Збери гiгантський компас 4M

  • Описание
Збери гігантський компас 4M арт. 00-03438 - це набір для досліджень, створений для дітей 5-7 років. Відкрийте для себе магнітну силу Землі! Здивуйте своїх друзів цим гігантським компасом, ширина якого в зібраному вигляді становить 30 см. Ідеально підходить для наукових проектів в школі.

Зберіть гігантський компас за схемами в інструкції і приступайте до його тестування! Переконайтеся, що поблизу немає металевих предметів і сильного вітру. Злегка натисніть на стрілку компаса. Вона обертається і зупиняється червоним кінцем магніту на північ. Поверніть круглий шаблон так, щоб буква N опинилася під червоним кінцем магніту. Будьте терплячі, може пройти кілька хвилин, перш ніж компас зможе визначити напрямок через його розміру і ваги. На зворотному боці шаблону надруковано зображення Землі.

Тепер ви знаєте, де північ, південь, схід і захід. Можна використовувати компас у будинку, щоб перевірити, на які сторони світу виходять вікна.

Набір для зборки компаса підходить в якості наочного матеріалу для уроків географії, природознавства та фізики. Дітям 5-7 років набагато простіше освоїти знання на практичних заняттях з самостійною роботою. Збирати великий компас можна і вдома з дітьми, пояснюючи їм на прикладах закони фізики і природи.

Розвиваючий набір рекомендований для використання вдома, в школах і центрах розвитку.
Збери гiгантський компас 4M
Код.: 052601
Производитель: 4M
Арт.: 00-03438
Цена:
351 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх