Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для научных исследований » Електронний свiтлофор своїми руками 4M купить

Електронний свiтлофор своїми руками 4M

  • Описание
Електронний світлофор своїми руками 4M арт. 00-03441 - це набір для досліджень, який дозволяє зібрати модель іграшкового світлофора з червоним, жовтим, зеленим світлом і функцією автоматичного і ручного перемикання.

Деталі в комплекті:
  • A: Передня кришка x 1,
  • B: Задня кришка x 1,
  • C: Система управління IC x 1,
  • D: Кришка батарейного відсіку x 1;
  • E: 2 клемні заглушки;
  • F: Гвинти x 5.
Додатково потрібні: невелика хрестова викрутка, 2 батарейки AAA.

З деталей в наборі по інструкції зі схемами зберіть світлофор і подивіться, як він буде працювати. Готовий світлофор доповнить ігри з дорогами і машинками. Збірка пристрою познайомить з механікою і електронікою.

Робота світлофора.

На задній панелі світлофора знаходяться два елементи управління: повзунок і кнопка. При центральному положенні повзунка світлофор вимикається.
Посуньте перемикач вліво, і світлофор буде автоматично циклічно перемикатися за схемою вогнів: червоний, жовтий, зелений, жовтий, червоний і т. Д. При цьому кожен світло буде горіти протягом 2 с.

Посуньте перемикач вправо для ручного управління. Тепер натискайте кнопку, щоб перемикати один сигнал на інший в послідовності: червоний, жовтий, зелений, жовтий, червоний і т. Д.

Як це влаштовано?

Світлофори управляються цифровою електронікою. У ній є всього два види електричних сигналів: включення і виключення. В ручному режимі, коли ви натискаєте кнопку, сигнал включення передається на схему, яка вважає в довічних числах (0 і 1) від нуля до трьох. Цей лічильник підключений до джерел світла. За рахунку 0 він відправляє сигнал включення на червоний світлодіод, при рахунку 1 - на жовтий, при рахунку 2 - на зелений і при рахунку 3 - знову на жовтий світлодіод. При повторному натисканні кнопки лічильник скидається на нуль. В автоматичному режимі окрема схема синхронізації посилає сигнал включення лічильної схемою кожні 2 с, що змушує світ автоматично перемикатися.

Збірка механізмів своїми руками допомагає дітям зрозуміти, як працюють пристрої з повсякденного життя. З наборами 4М діти дізнаються нове, долучаються до наук, навчаються зосереджуватися на досягненні результату!

Розвиваючий набір сподобається дітям 5-7 років.
Електронний свiтлофор своїми руками 4M
Код.: 052604
Производитель: 4M
Арт.: 00-03441
Цена:
489 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх