Набiр для вирощування кристалiв 4M


В наличии похожие товары:


  • Описание
Набiр для вирощування кристалiв 4M арт.  00-03922 дозволяє провести практичний експеримент і зробити самостійно красиві різнокольорові кристали! У наборі є всі необхідні матеріали. Дотримуйтесь простих кроків по інструкції, щоб створити свою колекцію кольорових кристалів!

Будьте уважні: цей набір для досліджень містить справжні хімічні речовини! Не допускайте їх прямого контакту з тілом або слизовими! Обладнайте робоче місце як справжні хіміки. Одягніть фартух або халат, захисні окуляри і гумові рукавички, застеліть поверхню клейонкою або газетами (в наборі є фарбувальні речовини, які залишають плями). Так само вам знадобиться окріп.

Отже, частинки спеціального порошку спершу розчиняються в гарячій воді, а потім, у міру охолодження, кристалізуються. Вони утворюють на стінках контейнера красиві візерунки. Через кілька днів в контейнері виростуть справжні кристали, що нагадують дорогоцінні камені!

У наборі є кілька базових кольорів і рекомендації по їх змішування. Спробуйте створити свої неймовірні відтінки кристалів. Вони стануть родзинкою вашої домашньої скарбниці!

Набір для досліджень підходить для навчання за методикою Реджіо. Головна мета підходу - забезпечення всебічного розвитку особистості дитини. З дружньою допомогою педагогів діти реалізують цікаві для них експерименти, творчі проекти, вивчають зовнішній світ, виражають себе.

У наборі:
  • упаковка з основою для вирощування (моноамонійфосфат) - 1 шт;
  • пакет з фарбувальної сумішшю - 4 шт;
  • баночка для вирощування - 1 шт;
  • контейнер-підставка - 1 шт;
  • ложечка для розмішування - 1 шт;
  • інструкція - 1 шт.
Набiр для вирощування кристалiв 4M
Код.: 052633
Производитель: 4M
Арт.: 00-03922
Цена:
0 грн
Нет в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх