Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для научных исследований » Зроби помпову ракету Базз Лайтер 4M Disney купить

Зроби помпову ракету Базз Лайтер 4M Disney

  • Описание
Набір "Зроби помпову ракету Базз Лайтер" Disney 4M арт. 00-06215 дозволяє легко зібрати просту модель ракетної установки для запуску мікроракети на відстань до 6 м. Комплект підійде дітям 5-7 років для знайомства з наукою і технікою в ігровій формі. Особливо сподобається любителям мультфільму Історія іграшок. У комплекті тематичні наклейки з Базз Лайтер!

Дотримуйтесь простим крокам в інструкції на звороті упаковки, щоб зібрати і привести в дію модель. Коли все готово, з силою натисніть на помпу. Спостерігайте як ракета злітає в повітря. Пам'ятайте про техніку безпеки і веселіться від душі!

Принцип роботи цієї іграшкової установки має наукове пояснення. Коли ви з силою натискаєте на помпу, повітря всередині неї різко стискається й спрямовується в трубку, зробивши там тиск повітря вище. Високий тиск повітря в трубці тисне на внутрішню частину ракети і виштовхує її вперед.

При складанні розвиваючої іграшки діти отримують нові знання про деякі принципи фізики та спостерігають їх у дії. Набір для збірки пристроїв своїми руками серії Disney розвиває допитливість, мислення, уява, спостережливість. Простий комплект знайомить дітей з наукою в розважальній і наочній формі, визивавает інтерес дітей до вивчення наук, може закласти основу вибору професії!

В комплекті:
  • три ракети,
  • помпова установка з 3 частин,
  • підставка для помпи,
  • трубка,
  • утримувач трубки,
  • тематичні наклейки.
Батарейки не потрібні.
Зроби помпову ракету Базз Лайтер 4M Disney
Код.: 052655
Производитель: 4M
Герой: Toy Story
Арт.: 00-06215
Цена:
216 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх