Комплект дослiдника 6в1

  • Описание
Набір натураліста Edu-Toys 6в1 арт. BL128 складається з світлодіодного ліхтарика, свистка, пінцета, совочка, щітки і дзеркальця з ручкою. Всі інструменти на карабіні в одній зв'язці, яку зручно чіпляти на пояс. Можна по черзі від'єднувати потрібні предмети під час пізнавальної прогулянки.

Набір натураліста допоможе дітям розвинути спостережливість, допитливість, мислення, повагу до природи, зміцнить емоційне благополуччя. З такими інструментами можна проводити позакласні уроки природознавства, біології, екології. Практичні заняття дають дітям набагато більше, ніж підручники. Отримання знань в такій формі мотивує школярів до подальшого вивчення наук.

Набір для досліджень серії Nature Science застосовують в методиці Реджіо, де діти пізнають світ, граючи з натуральними предметами і матеріалами.

Ліхтариком зручно підсвічувати комах. Свистком можна дати сигнал супутників. Пінцетом можна збирати з землі або гілок рослини і комах. Совок допоможе, наприклад, відкопати черв'ячків або цікавий камінь. Щіткою можна зчищати бруд з знахідок. Дзеркальце дасть можливість зазирнути в житло комах або птахів.

Дитячі інструменти доповнять прогулянку на свіжому повітрі. За допомогою набору діти будуть самостійно шукати відповіді на питання. Практика також відмінно закріплює теоретичні знання.

Набір виконаний з міцного і довговічного пластику, пройшов сертифікацію з безпеки та якості дитячих розвиваючих іграшок.

Для роботи ліхтарика потрібна 1 батарея AG13 (не в комплекті).

В комплекті:
  • світлодіодний ліхтарик,
  • свисток,
  • пінцет,
  • совок,
  • щітка,
  • дзеркальце з ручкою.
Дітям від 8 років.
Комплект дослiдника 6в1
Код.: 052665
Производитель: Edu Toys
Арт.: BL128
Цена:
444 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх