Контейнер-переноска для жукiв

  • Описание
Набір натураліста Edu-Toys "Контейнер-переноска для жуків" арт.  BL136 сподобається юним ентомологам від 6 років. Діти можуть взяти контейнер на прогулянку і помістити туди знайдених комах!

Така розвиваюча іграшка тренує допитливість, спостережливість, уважність, мислення, зміцнює емоційне благополуччя. Діти ближче знайомляться з живим світом природи, вивчають його різноманітність! Контейнер для комах підходить для занять на відкритому повітрі за методикою Реджіо, позакласних уроків природознавства.

Вентильований контейнер з прозорими стінками дозволяє відловити комах в природному середовищі існування, принести додому або в клас. А після вивчення і спостережень віднести назад.

Для батьків і вихователів це прекрасне доповнення пізнавальних занять з дітьми на природі. Маленькі дослідники будуть шукати комах і равликів, визначати їх назви, вивчати будову.

Контейнер для жуків серії Nature Science обладнаний зручною широкою ручкою, вентилюється, стінки прозорі. Широка кришка на клямці дозволяє легко ловити і відпускати комах. Конструкція пластикового контейнера надійна, він зроблений відповідно до стандартів дитячих іграшок.
Контейнер-переноска для жукiв
Код.: 052666
Производитель: Edu Toys
Арт.: BL136
Цена:
333 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх