Главная » Детский транспорт » Ролики » Ролики Neon Combo Skates, 34-38, сині купить

Ролики Neon Combo Skates, 34-38, сині

  • Описание
Дитячі розсувні ролики Neon Combo Skates арт.     NT10B4 - це набір 2в1, який включає відразу 2 типи роликових ковзанів: Inline (лінійні, 4 колеса в ряд.) + Quad ( по 2 колеса розташовані поперечно). Саме завдяки варіативності набір Neon Combo Skates буде зручний і корисний для дитини, якій тільки належить освоїти роликові ковзани!

Завдяки можливості варіативного вибору типу роликів у даній моделі, навчання проходитиме найбільш продуктивно та дозволить безпечно освоїти ролики використовуючи переваги кожного з типів;
  • Quad - завдяки рознесеним ширше колесам мають більшу стійкість і легше управляються на низьких швидкостях порівняно з Inline. Основа Quad дозволить з меншим навантаженням на ноги освоїти базові вміння, необхідні для катання на роликових ковзанах, а також навчитися добре кататися на невисоких швидкостях. У свою чергу, досконале володіння цим типом роликових ковзанів дозволить легко навчитися маневрувати, а також виконувати елементи фігурного катання. Саме Quad-тип використовується у фігуристів. Також цей тип роликів буде зручний для неспішних прогулянок;
  • Inline - ролики зі значно вищими швидкостями порівняно з Quad. Вони підійдуть ролерам, які освоїли всі базові принципи катання і добре балансують на швидкості. У свою чергу, незаперечна перевага Inline - на них набагато простіше набирати і підтримувати швидкість. Цей тип роликів використовується для хокею на асфальті та швидкісних спринтів. Але для катання на цьому типі знадобиться набагато вищий рівень майстерності.
Конструкція роликів Neon Combo Skates розроблялася для максимального комфорту та безпеки. Черевик ролика розсувний, пластиковий. З надійною фіксацією п'яти, ступні та гомілки. Для зручності та безпеки фіксація ноги проходить затискачами, а не шнурками. Ця модель обладнана верхньою та п'ятковою баклами з можливістю легкого зняття та одягання. 

Оснащується LED підсвічуванням 2 коліс з кожного боку. Для зменшення ваги рама виконана із поліпропілену!

Характеристики:
  • розмір ноги: 34-34/3-6 US/22-24 см;
  • колеса: жорсткість 80-82а, поліуретан,    LED підсвічування;
  • розмір колеса: Quad 54мм/Inline 65мм;
  • вага (пара): 2 кг;
  • розмір фактичний (ДхВхШ): Inline 330х270х108мм, Quad 255х280х108 мм.
Ролики Neon Combo Skates, 34-38, сині
Код.: 052930
Производитель: Neon
Арт.: NT10B4
Цена:
2 750 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх