Главная » Товары и игрушки для малышей » Игрушки для малышей » Деревянные игрушки » Дерев`яна іграшка-вкладиш Морські мешканці купить

Дерев`яна іграшка-вкладиш Морські мешканці

  • Описание
Дерев'яна іграшка-вкладиш "Морські мешканці" арт.  BX1844GZ від відомого виробника  "Battat" виготовлена з гладеньких м’яких порід деревини, ця рамка-вкладиш дасть можливість маленькому досліднику підводного зануритися на морську глибину та дізнатися більше про мешканців морів, таких як медуза, морська черепаха, краб тощо. Кожна деталь зручно кладеться в маленьку ручку, а кольорові ілюстрації допоможуть на рамці допоможуть швидше знайти правильне місце.

Підбери кожній тварині правильне місце! Вивчи геометричні форми! Деталі зі зручними ручками та гладенькою дерев’яною поверхнею. До набору входять: рамка, 8 деталей. Іграшка допоможе дитині розвинути дрібну моторику та зорово-моторну координацію!

Дерев’яні іграшки Battat мають міжнародний сертифікат FSC (Лісової опікунської ради). Це означає, що вони походять з лісів, якими розпоряджаються відповідально, пропагуючи їхнє збереження та відновлення. Тому виробництво цієї іграшки не зменшує продуктивність і екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.

Розмір іграшки: 26 см х 23, 5 см х 2 см.

Рекомендовано для дітейвіком від 18 місяців.
Дерев`яна іграшка-вкладиш Морські мешканці
Код.: 050545
Производитель: Battat
Арт.: BX1844GZ
Цена:
349 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх