Шнурiвка Ферма Janod

  • Описание
Дерев'яна шнурівка "Ферма" арт. J05315 від виробника "Janod".

У набір входить довгий шнурок з дерев'яними фігурками  - 11 штук. Дитина нанизує їх один за одним в довільному порядку або керуючись певними критеріями: наприклад, збираючи всіх тварин слідом за трактором.

Дерев'яні елементи акуратно розфарбовані вручну з обох сторін. Вони гладкі і не мають гострих кутів. Яскраві детальні малюнки знайомлять малюка з життям на фермі, її мешканцями і заняттями людей. Використовуйте фігурки, щоб розіграти сценки з життя в селі. Стійкі іграшки добре стоять на рівній поверхні, тому малюк може переміщати героїв по імпровізованій сцені і озвучувати їх дії. Крім того елементи шнурівки досить великі, тому зручно лягають в дитячу долоньку.

Сюжетно-рольові ігри з героями ферми розширюють кругозір і повідомляють нові для малюка відомості про світ. Він поповнює словниковий запас, вчиться говорити складно, складати речення та оповідання.

Весь набір повністю виготовлений з натуральної деревини, і не має ніяких задирок, тому дитині буде безпечно гратися з представленої іграшкою.

Матеріал: дерево.

Розмір упаковки: 14 х 19 х 5 см.

Рекомендовано дітям з 2-х років.
Шнурiвка Ферма Janod
Код.: 051274
Производитель: Janod
Арт.: J05315
Цена:
449 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх