Дерев`яний набiр Мiсто PolarB Viga Toys

  • Описание
Дерев'яний ігровий набір "Місто" серії "PolarB" арт. 44040 від виробника "Viga Toys" скоадається з 56-ти елементів на тему інженерії та створений для малюків від 2 років. Юні архітектори зможуть дати волю своїй уяві і спроектувати самостійно місто!

З таким дерев'яним конструктором малюк не просто збирає щось по схемі, а втілює власні будівельні задуми. Діти самі вирішують, як краще сформулювати містечко, щоб гармонійно розставити хмарочоси, дерева, машини, і рівномірно розподілити споруди в просторі. Такі дерев'яні іграшки розвивають навички конструювання, рішення задач, моторику рук, творчу уяву, просторове мислення, винахідливість!

Дерев'яний ігровий набір Viga Toys PolarB Місто виготовлений з гладко шліфованої деревини і покритий нешкідливими фарбами відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM. Він безпечний для здоров'я і відмінно підходить навіть для самих маленьких дослідників. Рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку.

Іграшка складається з прямокутної основи-пазла, дерев'яних будівельних блоків різних форм і розмірів, а також аксесуарів у вигляді дерев, машин, дорожніх знаків.

В наборі 56 різних деталей.
Дерев`яний набiр Мiсто PolarB Viga Toys
Код.: 052530
Производитель: Viga Toys
Арт.: 44040
Цена:
1 188 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх