Главная » Товары и игрушки для малышей » Игрушки для малышей » Игровые наборы » Набiр для вивчення рахунку Звiрята купить

Набiр для вивчення рахунку Звiрята

  • Описание
Набiр для вивчення рахунку "Звiрята" Fat Brain Toys Inchimals арт.  F038ML - неймовірно ефективні арифметичні блоки вчать вимірювати, знайомлять з числами, складанням і відніманням.

Набір для рахунку Inchimals містить 12 дерев'яних блоків з зображеннями звірят розміром від 2, 5 см (маленьке сонечко) до 30, 5 см (високий жираф). Стовпчики з зображеннями цифр, відповідною кількістю точок і милих тварин. Ця навчальна іграшка допоможе дитині полюбити математику.

Inchimals - це розвиваюча іграшка, яку поважають вихователі дошкільної освіти та батьки дітей з особливими потребами. Вона тренує логічне мислення і математичні здібності. Також можна освоїти основні кольори, поліпшити моторику рук, складаючи блоки. Ще гра дозволяє розширити словниковий запас і запам'ятати поняття: коротше, вище, довше, зростання, довжина, відстань.

В комплекті:
  • кольоровий буклет зі 100 рівняннями в картинках, які дитина може вирішити за допомогою блоків-звірят;
  • спеціальний фломастер, що стирається;
  • 12 блоків-звірят: сонечко, жаба, миша, кролик, пінгвін, тигр, ведмідь, змія, мавпа, страус, слон, жираф. Кожному відповідає цифра від 1 до 12.
Набір призначений для використання вдома, в класі або в дорозі.

Набір відповідає вимогам безпеки для США і Європи.

Розвиваючий набір створений для дітей від 3 років.
Набiр для вивчення рахунку Звiрята
Код.: 052707
Производитель: Fat Brain Toys
Арт.: F038ML
Цена:
1 335 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх