Главная » Товары и игрушки для малышей » Игрушки для малышей » Игровые наборы » Розвиваюча iграшка-розкладушка Мої емоції купить

Розвиваюча iграшка-розкладушка Мої емоції

  • Описание
Розвиваюча іграшка, що шелестить "Мої емоції" арт.  12545 від виробника "Taf Toys" - це 12 м'яких "сторінок" з малюночками і розвиваючими елементами.
  • Іграшку можна розгорнути або згорнути та зафіксувати кліпсами, щоб вона стояла;
  • Іграшкою в розгорнутому вигляді можна грати на підлозі або на прогулянці, прикріпивши до візка кільцем. А якщо скласти і поставити її, це стимулюватиме малюка проводити час на животику, зміцнюючи м'язи шиї, плечей і спини.
Перша сторона для діток віком до 3 місяців - контрастна, чорно-біла, привертає увагу найменших. Друга сторона - яскрава і кольорова з тактильними елементами.

Покладіть іграшку в розгорнутому вигляді поряд з дитиною, і їй цікаво буде чіпати її ручками або ніжками, досліджуючи звук, що шелестить, і розвиваючи велику моторику. У старшому віці малюкові буде цікаво чіпати дрібніші різноколірні елементи, розвиваючи сенсорику і дрібну моторику. Ваша дитина отримає масу задоволення від вивчення різних текстур, сюрпризів і кумедних ілюстрацій.

Ця іграшка-книжечка знайомить дитину з п'ятьма основними емоційними станами: щасливим, сумним, сонним, голодним і здивованим.

Іграшка легка, без зусиль складається і навіть має пластикові кільця, тому її можна прикріпити до візка, автокрісла і ліжечка.

Розмір іграшки в розкладеному вигляді: 44 см х 33 см.

Рекомендовано для дітей від народження.
Розвиваюча iграшка-розкладушка Мої емоції
Код.: 053081
Производитель: Taf Toys
Арт.: 12545
Цена:
399 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх