Набiр машинок Монстр-траки Hola Toys

  • Описание
Набір іграшкових машинок Hola Toys "Монстр-траки" арт.  A3151 з великими колесами і зубами за мотивами популярного мультфільму - крутий подарунок для хлопчиків! Пограти з монстр-траками у вигляді леопарда, бика і крокодила захочуть всі хлопчики від 12 місяців!

У машинок різні способи пересування:
  • червоний бик з фрикційним механізмом: прокатайте його вперед і назад кілька разів, а потім відпустіть, щоб машина рушила вперед;
  • помаранчевий леопард з пружинним двигуном: відтягніть автомобіль назад, а потім відпустіть, щоб він поїхав вперед;
  • бірюзовий крокодил з вільним ходом коліс: тягніть або штовхайте машинку, і вона буде їхати.
У монстр-траків є очі і носи, стильні малюнки з боків. На голові кожного авто є кнопка - натисніть її і відкриється зубаста паща!

Фантастичний іграшковий транспорт створений для розваги і розвитку. В процесі веселих гонок тренуються м'язи рук і ніг, координація рухів. Сюжетно-рольові ігри з машинками з раннього віку стимулюють уяву і емоційний інтелект малюків. Вони будуть відтворювати події мультика або придумувати свої історії, пробувати себе в образах.

Виготовлені якісно, з міцного і надійного пластика. Витримують будь-які погодні умови, ідеальні для гри в приміщенні або на відкритому повітрі.

Набір іграшкових машинок Hola Toys Монстр-траки отримав сертифікати якості та безпеки: американський ASTM, європейський EN71.

Розмір кожної машинки: 11 см х 9 см х 11 см.
Набiр машинок Монстр-траки Hola Toys
Код.: 052547
Производитель: Hola Toys
Арт.: A3151
Цена:
453 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх