Музична iграшка Шкiльний автобус

  • Описание
Музичний автобус Hola Toys арт. 3126 порадує малюка веселими звуками і розвиваючою грою. У ньому їдуть цікаві пасажири - мультяшні звірята. З жовтим автобусом полюблять грати всі діти переддошкільного віку. Малюки від 18 місяців просто обожнюють іграшковий транспорт і яскраві кнопочки!

У півтора-два роки діти проявляють самостійність, набувають нові здібності, починають фантазувати і творити за допомогою рольової гри. Необхідно надати їм більше свободи для розвитку. З іграшковим автобусом можна вивчити англійський алфавіт, деякі слова, цифри до 10! Легко уявити себе водієм або пасажиром і потренувати уяву. Під час гри з автобусом розвиваються також слухові навички, рухові здібності, м'язи рук, зорово-моторна координація.

Розвиваюча іграшка має 4 режими: цифри і букви, слова, запитання і відповіді, музика. Натисканням великої кнопки зверху можна поміняти номер автобуса і вибрати зображення: школи, зоопарку або парку розваг.

Є 2 режими гучності, звукові ефекти, звучать слова англійською.

Музичний автобус зроблений якісно, з безпечного та міцного пластику. Він сертифікований за європейським EN71 і американському ASTM стандартам дитячих іграшок.

Для роботи іграшки необхідні 2 батарейки AA (не в комплекті).

Розмір автобуса: 35 см х 12 см х 18 см.
Музична iграшка Шкiльний автобус
Код.: 052535
Производитель: Hola Toys
Арт.: 3126
Цена:
1 170 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх