Главная » Товары и игрушки для малышей » Игрушки для малышей » Сортеры » Дерев`яна гра-сортер Фiгури PolarB Viga Toys купить

Дерев`яна гра-сортер Фiгури PolarB Viga Toys

  • Описание
Дерев'яна гра-сортер "Фігури" серії "PolarB" арт. 44050 від виробника "Viga Toys" створена для вивчення форм і кольорів дітьми від 2 років.

Містить 25 дерев'яних блоків п'яти кольорів і форм, двошарову круглу основу. Нижній диск має різнокольорові сегменти, в верхньому зроблені п'ять прорізів під фігури. При повороті верхньої панелі можна створювати кольорові фігурки і підбирати до них відповідні блоки з набору. У комплекті також є 6 двосторонніх карток з прикладами 12 композицій з блоків.

Розвиваюча іграшка підходить для знайомства з основними формами і кольорами, тренування зорово-моторної координації, спритності рук. Також малюки можуть створювати різні фігурні композиції з блоків по картках з набору або задіяти фантазію. Це тренує навички конструювання, образне мислення. Дерев'яний сортер з фігур розвиває кругозір, вміння порівнювати і групувати предмети за різними ознаками, знайомить з геометрією і логікою. Надалі малюкам легше освоювати нове.

Дитячий сортер підходить для занять вдома, в дитячому саду і центрі розвитку. Може використовуватися в рамках методик Нікітіних, Сегена, Монтессорі.

Всі деталі набору виконані з натурального матеріалу, покриті нешкідливими фарбами, краї і кути закруглені і добре відшліфовані.

Гра-сортер виготовлена відповідно до стандартів безпеки та якості EN71, ASTM.

Розмір круглої основи: 22 см х 2 см.

Для дітей від двох років.
Дерев`яна гра-сортер Фiгури PolarB Viga Toys
Код.: 052521
Производитель: Viga Toys
Арт.: 44050
Цена:
537 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх