Главная » Товары и игрушки для малышей » Развивающие коврики » Музичний килимок-пiанiно Стрибай та співай Baby Shark купить

Музичний килимок-пiанiно Стрибай та співай Baby Shark

  • Описание
Музичний килимок-піаніно Baby Shark - "Стрибай та співай" арт. 61357 - справжнє свято для всієї родини! Іграшка виготовлена за оригінальною ліцензією Pinkfong - творця пісні та мультику.

Кольоровий інтерактивний килимок, довжиною 90 см, має 10 гігантських клавіш піаніно та два режими гри для максимальних розваг:
  • Мушля Музичний режим. Стрибай, танцюй, співай, створюй свою мелодію, натискаючи на клавіші ніжками або ручками. Натискай на зображення інструментів, щоб почути пісеньку Baby Shark у виконанні труби, флейти, барабанів, скрипки чи фортепіано;
  • Мушля Режим навчання. Вивчай цифри від 1 до 10 за допомогою кольорових клавіш піаніно та веселої гри. Іграшка відтворює повні версії двох оригінальних пісень англійською мовою: Baby Shark та Shark 123.
В комплекті лист-вказівка, яка схематично навчить малюка самостійно грати пісню Baby Shark. Динамік піаніно безпечний для дітей, а гучність легко регулюється. Спеціальну тканину легко протирати від забруднень. Піаніно компактно складається - зручно зберігати та брати з собою в дорогу!

В комплекті:
  • інтерактивне піаніно з різними режимами гри;
  • схема-вказівка для самостійного виконання пісні Baby Shark;
  • інструкція по використанню.
Для роботи потрібні 3 батарейки ААА (не входять до комплекту).

Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Музичний килимок-пiанiно Стрибай та співай Baby Shark
Код.: 051891
Производитель: Baby Shark
Арт.: 61357
Цена:
896 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх