Главная » Товары и игрушки для малышей » Развивающие коврики » Розвиваючий музичний килимок з дугами Taf Toys Пригоди на 360° Савана купить

Розвиваючий музичний килимок з дугами Taf Toys Пригоди на 360° Савана

  • Описание
Розвиваючий музичний килимок із дугами колекції Савана - ПРИГОДИ НА 360°, Артикул 12785, незамінний помічник сучасних батьків.

Розвиватися та пізнавати світ легше з новим стильним килимком, що включає 20 різноманітних активностей!

Килимок виготовлений з якісних матеріалів та дуже м'якої тканини для максимальної безпеки та комфорту дитини.

Має унікальну маленьку круглу ковдру, яка з'єднується з елементами набору декількома способами: її можна розмістити вгорі на дугах, внизу на дугах або внизу на килимку. Це спонукає дитину практикувати різні положення тіла та взаємодіяти з іграшками.

Килимок підтримує розвиток малюка на 3 етапах:
0-3+ місяці: СТИМУЛЯЦІЯ ПОЧУТТЯ ТА ПРАКТИКА МОТОРИКИ.
Кольори, текстури, музика та світло, контрастні чорно-білі елементи стимулюють органи почуттів малюків із раннього віку. Велика різноманітність функцій та іграшок надихне вашу дитину практикувати різні навички, а використання чорно-білих карток разом із дзеркалом-черепашкою, прикріпленим до килимка за допомогою унікальних затискачів, спонукатиме дитину проводити більше часу на животику.

2+ місяці: ТРЕНУЄМОСЯ ПЕРЕТВОРЮВАТИСЯ
Використовуйте двосторонні фетрові картки і дзеркальце-черепашку, прикріплюйте маленьке кругле ковдру, що шарудить, до килимка. Це забезпечить малюка різними видами діяльності, заохочуючи його довше залишатися на животі, зміцнюючи м'язи спини та шиї, готуючи перевертатися з боку на бік, а потім повзати.

4+ місяці: ГРАЄМОСЯ НА ЖИВОТИЦІ
Дитина починає обертатися, досліджувати навколишній світ, намагається дістати. Прикріпіть картки та інші іграшки на килимок та дозвольте малюкові переміщатися, вибирати та досліджувати.

Включає 7 мультисенсорних іграшок:
Маленька кругла ковдра, що шарудить,
брязкальце - лева Гаррі з гривою-прорізувачем,
2 двосторонні фетрові карти з 2 унікальними пластиковими утримувачами,
двосторонню черепаху з безпечним дзеркалом,
брязкальце - бджілку,
музичну іграшку з різнокольоровими вогниками. Музична іграшка переливається вогниками та грає заспокійливі мелодії. Вона легко знімається і кріпиться до килимка, ліжечка або автокрісла.
Для роботи необхідні 2 батареї типу AAA (не входять до комплекту).

Розміри: 94х94х49 см

Рекомендовано для дітей від народження.Развивающий музыкальный коврик с дугами коллекции Савана - ПРИКЛЮЧЕНИЯ НА 360°,  Артикул 12785, незаменимый помощник современных родителей.

Развиваться и познавать мир легче с новым стильным ковриком, включающим 20 разнообразных активностей!

Коврик изготовлен из качественных материалов и очень мягкой ткани для максимальной безопасности и комфорта ребенка.

Имеет уникальное маленькое круглое одеяльце, которое соединяется с элементами набора несколькими способами: его можно разместить вверху на дугах, внизу на дугах или внизу на коврике. Это побуждает ребенка практиковать разные положения тела и взаимодействовать с игрушками.

Коврик поддерживает развитие малыша на 3 этапах:

0-3+ месяца: СТИМУЛЯЦИЯ ЧУВСТВ И ПРАКТИКА МОТОРИКИ.
Цвета, текстуры, музыка и свет, контрастные черно-белые элементы стимулируют органы чувств малышей с раннего возраста. Большое разнообразие функций и игрушек вдохновит вашего ребенка практиковать различные навыки, а использование черно-белых карточек вместе с зеркалом-ракушкой, прикрепленным к коврику с помощью уникальных зажимов, будет побуждать ребенка проводить больше времени на животике.

2+ месяца: ТРЕНИРУЕМСЯ ПЕРЕВОРАЧИВАТЬСЯ
Используйте двусторонние фетровые карточки и зеркальце-ракушку, прикрепляйте маленькое шуршащее круглое одеяльце к коврику. Это обеспечит малыша разными видами деятельности, поощряя его дольше оставаться на животе, укрепляя мышцы спины и шеи, подготавливая переворачиваться из стороны в сторону, а потом ползать.

4+ месяца: ИГРАЕМСЯ НА ЖИВОТИКЕ
Ребенок начинает вращаться, исследовать окружающий мир, пытается дотянуться. Прикрепите карточки и другие игрушки на коврик и позвольте малышу перемещаться, выбирать и исследовать.

Включает 7 мультисенсорных игрушек:

Маленькое шуршащее круглое одеяльце,
погремушку - льва Гарри с гривой-прорезывателем,
2 двухсторонние фетровые карты с 2 уникальными пластиковыми держателями,
двухстороннюю черепаху с безопасным зеркалом,
погремушку – пчелку,
музыкальную игрушку с разноцветными огоньками. Музыкальная игрушка переливается огоньками и играет успокаивающие мелодии. Она легко снимается и крепится к коврику, кроватке или на автокресло.
Для работы необходимы 2 батарейки типа AAA (не входят в комплект).

Размеры: 94х94х49 см

Рекомендовано для детей с рождения.
Розвиваючий музичний килимок з дугами Taf Toys Пригоди на 360° Савана
Код.: 053254
Производитель: Taf Toys
Арт.: 12785
Цена:
2 770 грн
2 399 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх